тел.: + 38 (047) 443-03-59 | e-mail: gazpolimerkomplekt@gmail.com

Труби ПВХ

pvc110_01

Застосування новітніх розробок в області водопостачання і каналізації неухильно зростає, металеві та залізо-бетонні трубопроводи витісняються полімерними. Сучасний ринок пропонує великий вибір труб з використанням різних полімерів: поліетилену, поліпропілену, ПВХ (полівінілхлорид), полібутилену, металопластику. Кожен вид має ряд особливостей, які і визначають призначення труб — для водопостачання, каналізації, опалення і т. П.

Сьогодні в будівництві широко використовуються труби ПВХ. Позитивною властивістю полівінілхлориду є його знижена горючість і підвищена хімічна стійкість в порівнянні з іншими полімерами. Він також менш чутливий до УФ-випромінювання.

У порівнянні з поліетиленовими, труби ПВХ мають більш високі експлуатаційні характеристики. ПВХ має найменший коефіцієнт теплового лінійного розширення в порівнянні з іншими використовуваними полімерами: для порівняння — в 2 рази менший, ніж у поліпропілену.

До числа загальних переваг труб ПВХ треба віднести довговічність і екологічність.

Труби ПВХ абсолютно гладкі, тому надають мінімальний опір руху рідини, не отруйні і мають високу пластичність.

Приймаючи рішення, з якого матеріалу вибрати труби для спорудження тих чи інших інженерних мереж, особливо коли мова йде про зовнішніх мережах, зверніть увагу на істотну різницю в технології складання систем. Так, для поліетиленових труб необхідно дороге, енергоємне і важке зварювальне обладнання, робота з яким вимагає висококваліфікованого персоналу (важливий людський фактор, якого не уникнути!), А також певних умов для роботи. У разі використання труб ПВХ — монтаж вимагає досить простого важеля обладнання. Монтаж труб ПВХ займає набагато менше часу, ніж зварювання поліетиленових труб.

Основними областями застосування труб ПВХ є водостічні системи та системи зовнішньої і внутрішньої каналізації.

Для труб ПВХ характерний один загальний показник — відмінне співвідношення ціни і якості.

Про компанію

ПП «Газполімеркомплект» — здійснює монтаж та комплектацію поліетиленових трубопроводів будь якої складності. 

Контакти

ТЕЛ/ФАКС :
+ 38 (047) 444-85-75;
+ 38 (047) 443-03-59
МОБІЛЬНИЙ :
+ 38 (067) 504-99-24

Закрыть меню