тел.: + 38 (047) 443-03-59 | e-mail: gazpolimerkomplekt@gmail.com

Труби ПП

Система внутренней канализации ПП

Сьогодні, поліпропілен може вважатися оптимальним сировиною для виготовлення внутрішніх інженерних мереж. Серед сучасних трубопроводів, він єдиний становить реальну конкуренцію сталевому трубопроводу, перевершуючи його за кількома параметрами.

Поліпропіленові труби можна застосовувати при монтажі внутрішніх каналізаційних систем, організації системи відведення грунтових і стічних вод, а також відводу побутових стічних вод.

Поліпропіленові труби, також, призначені для внутрішнього холодного та гарячого водопостачання, теплих підлог і розводки систем центрального опалення з температурою до + 90 ° С. Можуть використовуватися для транспортування стисненого повітря та хімічно агресивних середовищ.

У порівнянні зі сталевими трубами, пропіленові володіють такими перевагами:

  • Корозійна і хімічна стійкість.
  • Теплова універсальність. Поліпропіленові труби експлуатуються при температурах від -10 ° C до + 90 ° C. На короткий час витримують підвищення температури до 100 ° С.
  • Абразивна стійкість. Гладка поверхня мало зношується і не сприяє утворенню накипу і вапнякових відкладень.
  • Стійкість до високих температур і тиску.
  • Гігієнічність. Мають санітарно-гігієнічні характеристики, що дозволяють використовувати їх в системах питної води.
  • Невелика вага і довговічність. При правильній установці і грамотної експлуатації, термін безперебійного функціонування системи з поліпропіленових труб становить близько 50 років в системах холодного водопостачання, і до 25-30 років в системах опалення та гарячого водопостачання.
  • Еластичність. Вода в поліпропіленових трубах може замерзати, не руйнуючи їх.
  • Малошумність.
  • Висока пропускна здатність при мінімальних втратах тиску.
  • Екологічність. При горінні поліпропілен розпадається на вуглець і водяна пара, не виділяючи токсичні речовини і діоксин.

Поліпропіленові труби нового покоління — це поліпропіленові труби, армовані скловолокном або алюмінієм. Дані труби мають невелику температурним розширенням і низькими втратами тиску, при монтажі не вимагають зачистки, що значно знижує вартість монтажу. Поліпропіленові труби, армовані волокном, можуть застосовуватися при монтажі трубопровідних мереж будь-якого призначення.

Монтаж систем з поліпропіленових труб, може здійснюватися надзвичайно швидко, при температурі вище + 5 ° С. Просте і надійне з’єднання поліпропіленових труб і фітингів здійснюється методом контактної термодифузійною зварювання. Отримане з’єднання за міцністю не поступається вихідного матеріалу і широко використовується для прихованого монтажу.

Про компанію

ПП «Газполімеркомплект» — здійснює монтаж та комплектацію поліетиленових трубопроводів будь якої складності. 

Контакти

ТЕЛ/ФАКС :
+ 38 (047) 444-85-75;
+ 38 (047) 443-03-59
МОБІЛЬНИЙ :
+ 38 (067) 504-99-24

Закрыть меню